zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Strategie a vize skupiny MND

18.11.2014
Geologie
Strategie a vize skupiny MND

Primárním investičním zaměřením skupiny MND je oblast ropy a zemního plynu. V posledních letech do rozvoje činností spojených s těžbou a průzkumem, obchodem a skladováním těchto komodit, investovala skupina řádově miliardy korun. Tento trend chce udržet i v následujících letech. V oblasti průzkumu a těžby byly definovány nové zájmové lokality a to především na pevninské části Střední a Východní Evropy, Ruska, Turecka, Gruzie a Iráku.

V těchto lokalitách skupina MND aktivně vyhledává perspektivní a dlouhodobá strategická partnerství s cílem uplatnit bohaté zkušenosti získané v oblasti těžby a průzkumu a je připravena investovat nemalé finanční prostředky.

,,Pracujeme na tom, abychom byli významným globálním investorem v oblasti těžby ropy a zemního plynu".

Výrazný tržní potenciál shledává skupina MND v průzkumných a geotermálních vrtech. Vstup na německý trh a vytvoření společného podniku se zavedenou německou společností Daldrup & Söhne je odrazovým můstkem pro budoucí rozvoj kvality a škály nabízených služeb. V rámci evropské expanze plánuje skupina MND v krátkodobém horizontu vstoupit i na rakouský a nizozemský trh.

ZDROJ:MND

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí