zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Pozvánka na seminář PLNĚNÍ POVINNOSTÍ V OBLASTI PREVENCE ZÁVAŽNÝCH HAVÁRIÍ

22.02.2016
Havárie
Pozvánka na seminář PLNĚNÍ POVINNOSTÍ V OBLASTI PREVENCE ZÁVAŽNÝCH HAVÁRIÍ

Legislativa v oblasti chemických látek a směsí je kromě českých zákonů určována také Evropskou unií a není pro Vás určitě jednoduché, se ve všem správně zorientovat a postihnout veškeré povinnosti, které jsou pro uživatele chemických látek/směsí stanoveny jednotlivými zákony, vyhláškami a směrnicemi.

Místo konání: Kongresové centrum Nové Adalbertinum, Hradec Králové
Datum konání: 13. dubna 2016


Střežte se dne, kdy nebude na co nadávat! Kranskeho zákon

Od 1.6.2015 došlo k zásadní změně v oblasti nakládání s chemickými látkami a směsmi v důsledku Nařízení ES 1272/2008 (CLP), které zavádí zejména novou klasifikaci, včetně označování (výstražné symboly, H-věty ....). Navazující zákon č.224/2015 Sb. o prevenci závažných havárií (PZH) stanovuje povinnost provozovatelům/ uživatelům zpracovat nový seznam skladovaných/ používaných chemických látek/směsí, zařadit je pod zákon PZH a zpracovat protokol o nezařazení/ návrh na zařazení, který je povinen provozovatel/ uživatel při kontrole předložit orgánům státní správy nebo zaslat na příslušný krajský úřad.


Každé plus má své minus. Georgův zákon

Seminář je organizován odborně způsobilou osobou dle zákona č. 258/2000 Sb. o ochraně veřejného zdraví, s dlouholetou praxí v oblasti nakládání s chemickými látkami.

Odborník je člověk, který toho ví čím dál víc o čím dál méně věcech; dokonalosti dosahuje ve chvíli, kdy ví absolutně všechno o ničem. Weberova definice

Účastníci semináře získají potvrzení o absolvování školení v oblasti nakládání s chemickými látkami/ směsmi a prevence závažných havárií a budou schopni sami zpracovat protokol o nezařazení.

Mějte vždy připraveno vysvětlení, pokud by to náhodou nevyšlo. Pravidlo ústupu


Kontaktní osoba pro tuto konferenci
Ing. Šárka Kratochvilova
Tel. číslo: +420 466 400 539
Email: ekonox@ekonox.cz

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Chystané akce
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí