zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Dotaz: Garáže a platba za odvádění srážkových vod veřejnou kanalizací

04.10.2016
Voda
Dotaz: Garáže a platba za odvádění srážkových vod veřejnou kanalizací

Dotaz:

Podléhá platbě za odvádění srážkových vod veřejnou kanalizací podle § 20 odst. 6 zákona o vodovodech a kanalizacích srážková voda odváděná nebo odtékající do veřejné kanalizace z garáží?

Odpověď:

Srážková voda odváděná či odtékající z garáže nepodléhá platbě podle § 20 odst. 6 zákona č. 274/2001 Sb., o vodovodech a kanalizacích pro veřejnou potřebu a o změně některých zákonů (zákon o vodovodech a kanalizacích) v případě, že je součástí stavby určené pro bydlení (rodinný dům nebo bytový dům), nebytové prostory sloužící k podnikání (např. garáže autoservisů) od uvedené platby osvobozeny nejsou.

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Chystané akce
13
12. 2019
13.12.2019 - Seminář, školení
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí