zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Čistá mobilita na českobudějovickém Bambifestu

18.05.2017
Ekologická auta
Čistá mobilita na českobudějovickém Bambifestu

Areál u Sportovní haly v Českých Budějovicích zaplní v pátek 19. a v sobotu 20. května dětské spolky a organizace pracující s dětmi a mládeží. Hry, soutěže a bohatý doprovodný program potrvají v pátek od 8 do 19 a v sobotu od 9 do 17 hodin.


Jedním ze soutěžních stanovišť bude stánek Energy Centre České Budějovice, který naleznete před hlavním vchodem do českobudějovické sportovní haly obklopený ekologickými dopravními prostředky. Po oba dva dny budou mít příchozí příležitost si vyzkoušet jízdu na segwayi, různých elektrokoloběžkách, elektrokole, elektrickém skateboardu a nechat se svézt v elektromobilu. Připraveny budou dráhy pro malé i velké, každý bude mít možnost se zapojit a kromě dobrého pocitu z pohybu a čisté energie získat i praktickou odměnu -- bezpečnostní reflexní náramek. Dopravní prostředky na akci bezplatně zapůjčí společnost E.ON a EPIC s.r.o.

V pátek si od 17:30 do 18:30 hodin rozhodně nenechte ujít koncert Pavla Callty, který proběhne na pódiu, na němž se budou ve zbývajícím čase prezentovat jednotlivé spolky a sdružení. Vstupné na koncert je zdarma!

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí