zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Přelez, přeskoč, recykluj při Dni dětské radosti ve Varnsdorfu

26.05.2017
Zpětný odběr
Přelez, přeskoč, recykluj při Dni dětské radosti ve  Varnsdorfu

Dům dětí a mládeže Varnsdorf, společně s městem a pod záštitou Ústeckého kraje, pořádá v sobotu 27. května 2017 od 9 do 13 hodin na hřišti u sportovní haly Den dětské radosti.

Návštěvníci se mohou těšit například na mobilní horolezeckou stěnu, bungee trampolíny, jízdu na koni, nebo třeba malování na obličej. Poprvé se ke Dni dětské radosti připojí zábavně naučná akce kolektivního systému ELEKTROWIN a Ecobatu nazvaná Přelez, přeskoč, recykluj!

ELEKTROWIN nechal speciálně pro tento účel vyrobit jedinečnou atrakci - nafukovací závodní dráhu o rozměrech téměř 12x3 metry, kterou budou návštěvníci zdolávat na čas.

Nejlepší časy dosažené ve Varnsdorfu i během dalších dílů seriálu budou v půlce září porovnány a vítězové tří kategorií si ze závěrečné akce odnesou ceny v hodnotě 20 000 Kč. Vyhlášení vítězů a předání cen se uskuteční na pražské Letné.

ELEKTROWIN připravil nejen tuto atrakci, ale ucelený program na téma recyklace. Takže budou připraveny různé hry a kvízy. To vše v duchu sloganu Třiďte také elektro! Pokud na akci přinesete vysloužilý spotřebič, obdržíte drobný dárek, za pět odevzdaných baterií získáte navíc krabičku ECOCHEESE.

Během letošního roku bude tento seriál zábavně naučných akcí putovat po zajímavých místech v ČR a připomínat lidem význam sběru a recyklace starého elektra.


Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí