zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Sokolovský čtvrtmaraton přinese i Přelez, přeskoč, recykluj

23.06.2017
Zpětný odběr
Sokolovský čtvrtmaraton přinese i Přelez, přeskoč, recykluj

V rámci IV. ročníku Sokolovského čtvrtmaratonu maratonu, který se koná v sobotu 24. června v rámci akce ,,Hurááá, prázdniny - Mezinárodní soutěž ohňostrojů" se poprvé představí zábavně naučná akce Přelez, přeskoč, recykluj! Připravil jej kolektivní systém pro sběr a recyklaci elektroodpadu ELEKTROWIN ve spolupráci se společností Ecobat a Karlovarským krajem.

Start i cíl jsou na hřišti u sportovní haly ISŠTE. Tam také najdete od 9 do 15 hodin jedinečnou atrakci, kterou pro tento účel nechal vyrobit ELEKTROWIN, nafukovací závodní dráhu o rozměrech téměř 12x3 metry, kterou budou návštěvníci zdolávat na čas.

Nejlepší časy dosažené v Sokolově i během dalších dílů seriálu budou v půlce září porovnány a vítězové tří kategorií si ze závěrečné akce odnesou ceny v hodnotě 20 000 Kč. Vyhlášení vítězů a předání cen se uskuteční na pražské Letné.

ELEKTROWIN připravil nejen tuto atrakci, ale ucelený program na téma recyklace. Takže budou připraveny různé hry a kvízy. To vše v duchu sloganu Třiďte také elektro! Pokud na akci přinesete vysloužilý spotřebič, obdržíte drobný dárek, za pět odevzdaných baterií získáte navíc krabičku ECOCHEESE.

Během letošního roku bude tento seriál zábavně naučných akcí putovat po zajímavých místech v ČR a připomínat lidem význam sběru a recyklace starého elektra.

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí