zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Priorita: Co si Češi myslí o přírodě? Přinášíme rozsáhlý průzkum

16.09.2018
Obecné
Priorita: Co si Češi myslí o přírodě? Přinášíme rozsáhlý průzkum

Chytří lidé z Masarykovy univerzity udělali velký průzkum mezi Čechy. Ptali se jich na přírodu, životní prostředí a jejich ochranu. Získali spoustu zajímavých dat a postřehů. Češi přírodu milují, ale jak se stavějí k její ochraně? Podrobnosti včetně některých dat najdete v aktuálním vydání.

Péči o přírodu a životní prostředí se věnujeme i v dalších článcích. Přes prázdniny se rozdělovalo hodně peněz na hodně projektů. Stovky milionů šly třeba boj se suchem, nové kanalizace a čistírny, nebo třeba na přírodní zahrady u škol a školek.

Na proběhlé dotační výzvy navazují další, do kterých je možné přihlásit projekt. Ať už je to podpora ekoinovací, tedy důmyslných nápadů pro čistší životní prostředí, nebo třeba peníze na osvětlení do obcí v chráněných krajinných oblastech. Přinášíme vám podrobnosti a podrobné přehledy otevřených dotačních výzev.

Seznámit se můžete i s Norskými fondy, prostředky z nich budou pomáhat našemu životnímu prostředí, podpoří například biodiverzitu a čistší ovzduší.

Na dalších stranách najdete, na co jste zvyklí. Zajímavou reportáž, pohled do zahraničí i do světa technologií.

Rádi bychom vás pozvali i na stavební veletrh FOR ARCH, kde najdete i náš stánek. Rádi vás také uvidíme na jedné z našich přednášek v rámci veletrhu. Těšíme se na vás od 18. do 22. září na EXPU v pražských Letňanech.

PRIORITA 9/2018

Zdroj: MŽP

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí