zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Současné a plánované dotační výzvy pro rozvoj firem

10.10.2018
Odpady
Energie
Firemní ekologie
Současné a plánované dotační výzvy pro rozvoj firem

 Oblast Životní prostředí - nakládání s odpady a úspory energie

Přinášíme Vám aktuální informace Hospodářské komory ČR z přípravných komisí Ministerstva průmyslu a obchodu o současných a plánovaných dotačních výzvách pro rozvoj firem. Tyto dotace mohou podpořit i Vaše podnikání, ale po konci tohoto dotačního období (rok 2020) bude podpora firem již výrazně omezena a v takovémto rozsahu se nebude opakovat. Proto Vám nabízíme pomoc, jak díky zkušenostem, zázemí a odborným znalostem expertů Hospodářské komory ČR a Asistenčního centra úspěšně získat finanční podporu pro vaší firmu na

Životní prostředí - nakládání s odpady - dotace na budování a technologické vybavení míst pro materiálové a energetické využití odpadů, vyjma kovů, skla, skupiny odpadů 17 a 16 dle Katalogu odpadů. Určeno pro podnikatelské subjekty, města, obce, kraje atd.
Stručné resumé naleznete zde.

Úspory energie - dotace na veškerá opatření, která spoří energie, tj. od zateplování, výměn oken, přes využití odpadního tepla, výměnu osvětlení, obnovitelné zdroje, i výrobní technologie, pokud jimi nahradíte stávající energeticky náročné technologie. Samostatně jsou podporovány fotovoltaické elektrárny s nebo bez akumulace. Pro všechny velikosti podniků.
Stručné resumé naleznete zde.

Asistenční centrum, a.s. (www.asistencnicentrum.cz) jako odborný partner Hospodářské komory ČR (www.komora.cz) pro problematiku podpory firem si Vás proto dovoluje informovat o jejich konkrétních podmínkách. Naši odborníci vám rádi pomohou úspěšně projít procesem žádání a čerpání dotací v níže uvedených výzvách.

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí