zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Naučte se žít eco-friendly. Knihy Dobrovský přichází s návodem na harmonický život

22.06.2019
Ekostyl
Naučte se žít eco-friendly. Knihy Dobrovský přichází s návodem na harmonický život

Knihy Dobrovský vydávají pod nakladatelskou značkou Via novou příručku pro všechny vyznavače ekologického způsobu života. Inspirativní průvodce radí lidem, kterým není lhostejné životní prostředí, jak své každodenní rutiny a návyky v domácnosti dělat ohleduplně k přírodě.

Úvodní část nejprve nastíní nezbytné základy vědomého života, čímž vás jako čtenáře provede přínosy plynoucími z vašeho rozhodnutí pro udržitelnost, a vysvětluje, jak používat tuto knihu a začlenit její zásady do každodenního života.

Christine Liu, bloggerka a odbornice na téma udržitelného životního stylu, s vámi projde jednotlivé místnosti vašeho domu - obývák, kuchyň, ložnici a koupelnu - a nabídne tipy, triky a 18 projektů představených krok za krokem, díky nimž povedete styl života s menším dopadem na životní prostředí. Vyrobte si vlastní zubní pastu, vydejte se na cestu obnovitelných zdrojů energie, omezte spotřebu plastů, založte si vlastní bylinkovou zahradu nebo upcyklujete staré kusy nábytku.

Existuje mnoho větších či menších kroků ke změně. Knihu Eco-friendly domov pořídíte ve všech prodejnách Knihy Dobrovský za doporučenou cenu 299 Kč.

O nakladatelské značce VIA: Život je cesta a VIA průvodcem. Seznamte se s novou značkou literatury zaměřenou na osobní rozvoj, business myšlení a zdravý životní styl. Vybíráme nejzajímavější světové autory a etablované kapacity, které dokážou změnit váš pohled na život. Důkazem mohou být milionové prodeje těchto bestsellerů.

O společnosti Knihy Dobrovský: Knihy Dobrovský patří mezi největší prodejce knih v České republice. V 32 moderních knihkupectvích nakoupíte bestsellery, deskové hry, literární novinky i knižní klasiku všech žánrů. Desítky tisíc zákazníků využívají Klub Knihy Dobrovský, v němž získávají spoustu zajímavých výhod včetně bodů za nákup či slevových akcí pouze pro členy. Pětkrát ročně vychází magazín Dobro.druh, plný zajímavého čtení nejen o dobrých knihách. Společnost každoročně pořádá stovky kulturních akcí od autogramiád přes autorská čtení, setkání fanoušků knih či seriálů až po křty knižních novinek.

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí