zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Nad dotazy čtenářů - dovoz obalů

04.09.2002
Odpady
Nad dotazy čtenářů - dovoz obalů
Dotaz: Dovážíme balené zboží které ale končí u nás ve firmě, vztahují se na nás požadavky zákona o obalech? Odpověď: Pokud dovážíte balené zboží a obaly skončí u Vás ve firmě, uvádíte obaly na trh ve smyslu zákona o obalech, a ten se na Vás vztahuje. Nejste povinni plni § 10. Je na Vašem rozhodnutí zda budete plnit své povinnosti podle § 12 samostatně (sezápisem do Seznamu) nebo prostřednictvím sdruženého plnění.
Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí