zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Blíží se uzávěrka soutěže pro zodpovědné podniky

02.12.2003
EMS
Blíží se uzávěrka soutěže pro zodpovědné podniky

Cena zdraví a bezpečného  životního   prostředí  je příležitost pro kteroukoli organizaci, která dobrovolně, z vlastní iniciativy, kladně ovlivňuje  životní   prostředí  ve svém okolí. Cenu obdrží společnost, jejíž činnost vedla k nejlepšímu měřitelnému zlepšení  životního   prostředí  , zdraví zaměstnanců či obyvatel v jejím okolí. Vyloučeny ze soutěže jsou ty projekty, které byly realizovány pod hrozbou restrikce či penále anebo z nutnosti plnění legislativy.
Zájemce o účast v novém ročníku musí popsat na jedné až dvou stranách svůj přínos ke zdraví a k zlepšení  životního   prostředí  , jednu konkrétní akci, investici či jiné zlepšení ukončené v roce 2003. Konkrétně uvést měřitelné přínosy a finanční náklady. Příspěvky do soutěže je třeba zaslat do 31.prosince 2003 na adresu Business Leaders Forum, Palác Lucerna, Štěpánská 61, 116 02 Praha 1, nebo mailem: blf@blf.cz.
Přihlášené projekty posoudí komise složená z významných odborníků v oblasti  životního   prostředí  . Slavnostní předání ceny bude na jaře roku 2004. Mezi dosavadní laureáty soutěže patří například Barum Continental Otrokovice či Kovohutě Příbram, zvláštní ocenění získala ZŠ Molákova nebo Městský úřad Holešov a řada dalších.

ZDROJ: HN Kariéra Business

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí