zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Pozvánka na STAVOTECH Hradec Králové

23.01.2004
Obecné
Pozvánka na STAVOTECH  Hradec Králové
Zahájení stavební sezóny ve Východních Čechách

V Hradci Králové se stavební a technický veletrh Stavotech  uskuteční již po desáté. Letos bude probíhat  opět v reprezentativních prostorách Kongresového centra ALDIS, v termínu  10. – 12. února 2004. Pracovníci pořádající společnosti Omnis Olomouc,a.s. připravili stavební veletrh na vysoké odborné úrovni, jehož součástí budou konferenční a prezentační akce, odborné přednášky a semináře.

Město Hradec Králové a Krajský úřad Královehradeckého kraje budou prezentovat své investiční záměry, průmyslové zóny nebo již zrealizované investiční akce v rámci krajské přehlídky investičních příležitostí RegionInvest.  Náměstek primátora pro strategický rozvoj a památkovou péči Magistrátu města Hradce Králové Ing. Josef Malíř  zahájí v úterý 10.února 2004  přednášku na téma „Bytová politika města Hradce Králové“.

Zejména odborné veřejnosti je určen ve středu  11. února 2004 cyklus přednášek na téma „Obnovitelné zdroje energie v praxi“, věnující se např. energetickému a ekologickému stavitelství, využití fototermálních kolektorů, či zpracování biomasy. 

Ve středu 12. února proběhnou odborné přednášky na téma „Tepelná čerpadla v projektové přípravě a praxi.

(Podrobnější program doprovodných přednášek naleznete v sekci Akce - pozn. redakce)

Stavební veletrh STAVOTECH Hradec Králové a souběžně probíhající výstavní, konferenční a prezentační akce poskytují bohatý zdroj informací i inspirace. Svůj objekt zájmu si zde určitě najdou odborníci stavebního oboru, ale i široká veřejnost zajímající se  o stavbu, rekonstrukci či modernizaci svého bydlení.

Těšíme se na Vaši návštěvu na výstavě v Hradci Králové

Lenka Rösslerová
manažerka výstavy

tel./fax 587 433 584, mobil:777/102 013
rosslerova@omnis.cz, http://www.omnis.cz

 

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí