zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Nové knihy - Svobodný přístup k informacím

21.04.2004
Obecné
Nové knihy - Svobodný přístup k informacím
Titul se věnuje realizaci jednoho ze základních lidských práv - právu na svobodný přístup k informacím.
Klade si za cíl podat vyčerpávající komentář k právním předpisům, které u nás přístup k informacím upravují, tedy k zákonu o svobodném přístupu k informacím a zákonu o právu na informace o životním prostředí, včetně výkladu souvisejících ustanovení zvláštních zákonů.
Komentář je doplněn recentní judikaturou správních soudů. Zmíněny jsou požadavky kladené Ústavním soudem a Evropským soudem ve Štrasburku.
František Korbel a kolektiv: Právo na informace. Zákon o svobodném přístupu k informacím. Zákon o právu na informace o životním prostředí. Vydalo LINDE Praha, cena je 328 Kč včetně DPH.

Tuto knihu si můžete písemně objednat u ECONOMIA a. s., VTÚ, Dobrovského 25, 170 55 Praha 7, e-mail: zdenka.mejzlikova@economia.cz nebo též na internetové adrese Knihy.iHNed.cz, kde vám zařídí její zaslání na dobírku přímo z nakladatelství LINDE Praha. Informace na tel.: 224 212 214.
Členové HN klubu, kteří u této publikace uvedou na objednávce pořadové čtyřmístné číslo své členské karty, obdrží 20procentní slevu.
Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí