zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

NATIONAL GEOGRAPHIC & RAIFFEISENBANK VYDÁVAJÍ PRVNÍ KREDITNÍ KARTU, KTERÁ POMÁHÁ CHRÁNIT PŘÍRODU

19.04.2004
Obecné
NATIONAL GEOGRAPHIC & RAIFFEISENBANK VYDÁVAJÍ PRVNÍ KREDITNÍ KARTU, KTERÁ POMÁHÁ CHRÁNIT PŘÍRODU

Od 15. dubna 2004 National Geographic a Raiffeisenbank a.s. (RBCZ) spouští v České republice prodej kreditních karet zaměřených na ochranu přírody. Zákazníci, kteří budou nakupovat prostřednictvím této kreditní karty budou zároveň přispívat na projekty společnosti National Geographic v oblasti vědy, výzkumu a vzdělání a podporovat ochranu přírody celé naší planety.

Na základě smlouvy s National Geographic, se RBCZ zavázala k přímému financování činnosti National Geographic prostřednictvím každé karty vydané svým zákazníkům a prostřednictvím každého nákupu provedeného těmito zákazníky.

Po Spojených státech amerických, Kanadě, Velké Británii, Irsku a Polsku je RBCZ druhou bankou v rámci Raiffeisen skupiny ve střední a východní Evropě, která bude tento nový typ platební karty vydávat. Na základě regionálních dohod mezi Raiffeisen skupinou a National Geographic bude tento program spuštěn v průběhu roku 2004 a v roce 2005 i na dalších trzích.

Ke Kartě National Geographic získá klient zdarma také Sphere kartu, díky níž získá slevy na zboží a služby ve výši 5 až 55 % u více než 4 000 obchodních partnerů v celé České republice a na Slovensku. K obchodům poskytujícím slevy na Sphere kartu patří například HudySport, Kenvelo, OP Prostějov, McDonald’s, Fann Perfume Shops, a další.

Zdroj: http://www.ifondy.cz/

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí