zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Teplárenské dny 2004

27.04.2004
Obecné
Teplárenské dny 2004
V Kongresovém centru Aldis Hradec Králové se ve dnech 27. až 29. dubna uskuteční jubilejní desátý ročník mezinárodní výstavy a souboru konferencí Teplárenské dny 2004. Výstava je zaměřena na tepelnou techniku a techniku využití obnovitelných zdrojů energie. Konference ministerstva životního prostředí je pak zaměřena na problematiku využívání obnovitelných zdrojů energie v českých obcích. Určena je starostům obcí, zemědělcům a podnikatelům.
\"Konference proběhnou v šesti odborných sekcích rámcově zaměřených na jednotlivé oblasti energetiky, především pak v dálkovém zásobování teplem,\" uvedla Stanislava Švachulová, jednatelka pořadatelské společnosti Parexpo. \"Vystavovat bude 55 vystavovatelů, jednání se zúčastní i odborníci z Francie, Dánska a Evropské unie. Celkově počítáme s účastí zhruba dvou tisíc odborníků,\" řekla Švachulová.
\"Jedním z bodů bude i diskuse o náhradě fosilních paliv obnovitelnými zdroji energie,\" připomenul jedno z témat významný propagátor využívání obnovitelných zdrojů Jiří Jiránek z Ministerstva životního prostředí ČR.
Zdroj: Právo

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí