zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Vyhlašuje se soutěž diplomových prací

14.05.2004
Obecné
Vyhlašuje se soutěž diplomových prací
Brno Jihomoravský kraj ve spolupráci s Ekologickým institutem Veronica vyhlašuje II. ročník Soutěže diplomových prací s tematikou životního prostředí a ekologie se vztahem k území Jihomoravského kraje.
V podmínkách soutěže je zakotveno, že přihlásit se mohou všichni studenti, kteří obhájili diplomovou práci v roce 2004 na téma životní prostředí anebo ekologie se vztahem k území Jihomoravského kraje. Práce budou hodnoceny ve dvou kategoriích: v kategorii technických prací a v kategorii přírodovědných a environmentálně zaměřených prací.
Nejlepší diplomové práce v každé kategorii budou oceněny finanční odměnou ( 1. místo - 5000 Kč, 2. místo - 3000 Kč, 3. místo - 2000 Kč). Ocenění předá hejtman Jihomoravského kraje Stanislav Juránek na studentské konferenci v listopadu tohoto roku. Každý účastník soutěže obdrží sborník, který bude obsahovat anotace diplomových prací. Výsledky nejlepších prací budou moci účastníci soutěže prezentovat na výše zmiňované konferenci.
Soutěž by měla přispět k navázání či prohloubení spolupráce vysokých škol s Jihomoravským krajem a také k setkávání studentů různých vysokých škol a fakult, které spojuje zájem o životní prostředí a ekologii. Obhájené diplomové práce je třeba doručit v tištěné a elektronické podobě spolu s jednostránkovou anotací ( minimálně 3000 znaků) v elektronické podobě, krátkým abstraktem v anglickém jazyce v elektronické podobě, kopií posudku vedoucího diplomové práce a oponenta a svým kontaktem ( jméno, adresa, tel., e- mail) do 30. června 2004 na adresu: ZO ČSOP Veronica, Hana Chalupská, Panská 9, 602 00 Brno ( tel.: 542 422 751), e- mail: hana. chalupska@ ecn. cz ( do předmětu uveďte \" soutěž DP\").
Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Chystané akce
1
2. 2021
1.2-1.11.2021 - Seminář, školení
Litomyšl, Plzeň, Žďár nad Sázavou, Karlovy Vary, Znojmo, Liberec, Modrá, Tábor, Olomouc, Kutná Hora
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí