zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Kraj zaslal ministerstvu návrh na zahájení 19 „vodovodních“ staveb

14.07.2004
Voda
Kraj zaslal ministerstvu návrh na zahájení 19 „vodovodních“ staveb
Celkem devatenáct staveb, které by měly být zahájeny v letošním roce v rámci programů ministerstva zemědělství „Výstavba a technická obnova vodovodů a úpraven vod“ a „Výstavba a technická obnova čistíren odpadních vod a kanalizací“, schválili na svém posledním jednání radní Jihočeského kraje.
Jižní Čechy -

„Při zařazování do třech kategorií se vycházelo z několika hledisek, například z připravenosti stavby či potřeby realizace jednotlivých akcí dle jejich aktuální naléhavosti,“ říká radní Josef Novák, zodpovědný za oblast životního prostředí, zemědělství a rozvoj venkova.

V návrhu, který krajský úřad zaslal na ministerstvo zemědělství, tak je například zařazena rekonstrukce vodovodu v Olešníku na Českobudějovicku, stavba kanalizace a stabilizační nádrže v Nové Vsi na Českokrumlovsku, stavba vodovodu Kostelní Vydří – Velký Pěčín na Jindřichohradecku či rekonstrukce úpraven vod v Dolním Bukovsku, Táboře a Prachaticích. „V průběhu července se budou navržené seznamy projednávat mezi zástupci krajů a ministerstva zemědělství ohledně zařazení konkrétních akcí do programu financování v letech 2004 a 2005,“ dodává Josef Novák.

Zdroj: BudNews

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí