zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Politika na EnviWebu? NE

24.05.2005
Obecné
Politika na EnviWebu? NE

Reaguji tímto na diskusi, která vznikla po uveřejnění článku "Vyloučí ze Strany zelených ZO Praha 1 po Europoslanci Horáčkovi i exministra Bursíka?" - http://www.enviweb.cz/?secpart=obecne_archiv_fdgfd_cz_

Předně musím uznat že bylo chybou uveřejnit článek, který přišel do redakce e-mailem a je tím pádem víceméně anonamní (z adresy tmavozeleni@seznam.cz), za což se omlouvám. Zkusil jsem dotazem na tuto adresu, zda se autor/ři nehodlají podepsat dodatečně.

Zaradil jsem jej do sekce clanku Z tisku, kde jsou uvadeny clanky z nejruznejsich zdroju, které nemusí zdaleka vyjadřovat názor redakce k dané problematice. Nedával jsem ho tam se snahou protěžovat nějakou frakci Strany zelených, ale proto, že jsme portál se zaměřením na životní prostředí a dění ve straně která má životní prostředí jako předmět svého prvořadého zájmu by mohla naše čtenáře okrajově zajímat. Více méně mě pouze zaujalo, že strana, která má ambice dostat se do parlamentu se zbavuje svých elitních členů, místo aby spojila síly k dosažení tohoto cíle.

Rozhodně se nehodláme na našem portálu nadále politikou na stranické úrovni zabývat, neboť by se toto zřejmě posunulo svým charakterem spíše do sekce Odpady - biologicky rozložitelné - kydání.

Radek Janoušek

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí