zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Festival EKOFILM se představí v Karlových Varech

28.06.2005
Obecné
Festival EKOFILM se představí v Karlových Varech

Mezinárodní filmový festival o životním prostředí, přírodním, a kulturním dědictví Ekofilm 2005 [5] se představí na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech. Návštěvníci festivalu se mohou setkat s organizátory Ekofilmu a získat nejnovější informace o přípravách letošního ročníku, programu a hostech festivalu, počtu přihlášených filmů a práci výběrové komise v úterý 5. července od 12:00 do 14:00 v hotelu Thermal (sál A).

 

Hostem odpoledne Ekofilmu 2005 bude známý režisér Steve Lichtag, který zde představí svůj nejnovější film Tanec modrých andělů i ukázky své starší tvorby z podmořského světa (Carcharias - Velký Bílý, Ošklivá kráska muréna, Soumrak rybích pastí, Cesta do langustího ráje), kterou úspěšně reprezentoval festival Ekofilm na soutěžních přehlídkách ECOmove International. Lichtagovy filmy byly oceněny i na řadě dalších festivalů dokumentárních filmů.

 

 

Poznámky:

[1] 31. ročník mezinárodního filmového festivalu Ekofilm se bude konat od 3. do 9. října v Českých Budějovicích a Českém Krumlově. Vyhlašovatelem festivalu je Ministerstvo životního prostředí, Jihočeský kraj, města Český Krumlov a České Budějovice. Organizátorem festivalu je agentura AUVIEX.

[2] ECOmove International je Mezinárodní sdružení festivalů o životním prostředí se sídlem v Berlíně

 

Další informace:

http://www.ekofilm.cz

http://www.ecomove.de

http://www.comfact.cz

http://www.kviff.com

http://www.auviex.cz

 

Zdroj: MŽP

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí