zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Od počítače do přírody má prvního vítěze

09.08.2005
Příroda
Od počítače do přírody má prvního vítěze
Cyklus Od počítače do přírody má prvního vítěze, který si vychodil a převzal první cenu. Při té příležitosti došlo též ke slibované obměně cen.

     Cyklus od Počítače do přírody pořádaný CVČ Kamarád má svého prvního vítěze, kterým se stal Jiří Špaček, který dovršil výletem do Průhonic 66 km, čímž měl dostatek kilometrů na vyhlédnutou výhrou, kterou se stala kniha od nakladatelství Computer Press "SQL - hotová řešení", kterou si převzal v úterý v Internetstudiu pro děti a mládež.

     Za tuto knihu se Jirkovi odečetlo 60 km, takže s 6 km pokračuje v cyklu. Spolu s ním se jej účastní ještě Jan Novák, který má na svém kontě 47 km. Jirka se účastní cyklu druhým rokem a skončí mu 8. 5. 2006, zatím co Honzovi skončí již 24. 4. 2006.

     Výlet do Průhonic byl poslední akcí z tohoto cyklu před prázdninami. Soutěžící se dočkali slibované obměny cen, které byly v soutěži již přes rok. Nové ceny najdete na aktualizované stránce a potěší jak fanoušky sportu (konkrétně fotbalu), tak milovníky magie, ale i počítačové či internetové fanoušky. Mezi cenami jsou zastoupené i dobrodružné a poučné knihy. Na výběr je jich v tuto chvíli 8 a budou průběžně doplňovány, jak budou ubývat po té, co si je někdo vybere jako výhru. K radikální výměně cen přistoupí pořadatelé opět za rok před prázdninami.

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí