zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Připravované vyhlášky k ochranným pásmům přírodních léčivých zdrojů

11.11.2005
Voda
Připravované vyhlášky k ochranným pásmům přírodních léčivých zdrojů
K návrhu vyhlášek se zahajuje meziresortní připomínkové řízení.

07.11.2005 - V zájmu ochrany osvědčených přírodních léčivých zdrojů nacházejících se v k.ú. obce Velké Losiny připravil odbor Český inspektorát lázní a zřídel ministerstva zdravotnictví, v souladu se zmocněním obsaženým v zákoně č. 164/2001 Sb., o přírodních léčivých zdrojích, zdrojích přirodních minerálních vod, přírodních léčebných lázních a lázeňských místech a o změně některých souvisejícících zákonů (lázeňský zákon), návrh vyhlášky o stanovení ochranných pásem přirodních léčivých zdrojů ve Velkých Losinách.
Návrh byl dnes předkložen poradě vedení ministerstva k projednání a schválení před zahájením meziresortního připomínkového řízení.

07.11.2005 - Na základě zmocnění v zákoně č. 164/2001 Sb., zákon o přírodních léčivých zdrojích přírodních minerálních vod, přírodních léčebných lázních a lázeňských místech a o změně některých souvisejících zákonů (lázeňský zákon), připravuje ministerstvo zdravotnictví vyhlášku o stanovení ochranných pásem přírodních léčivých zdrojů Karviné - Lázně Darkov a Karviné - Hranice.
K návrhu vyhlášky se zahajuje meziresortní připomínkové řízení.

Zdroj: Ministerstvo zdravotnictví

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí