zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Ministr Ambrozek se zúčastní festivalu TSTTT

25.11.2005
Obecné
Ministr Ambrozek se zúčastní festivalu TSTTT

Minístr životního prostředí Libor Ambrozek se v sobotu 26. listopadu zúčastní mezinárodního filmového vestivalu Týká se to také tebe (TSTTT) 2005 v Uherském Hradišti.

V 16:30 se zapojí do panelové diskuse na téma Jaký prostor, smysl a význam má dnes ekologie v našich sdělovacích prostředcích, která proběhne ve Velkém sále Reduty. Diskusi bude řídit Radko Kubičko. Účast přislíbili Jan Baltus (Technický týdeník), Kateřina Javorská (Mosty), Olga Menzelová (Parlamentní TV), Jiří Stejskal (ČT Brno), Roman Ondrůj (ČT Brno, zpravodajství), Jiří Závozda (TV Prima), Ludvík Vaculík (spisovatel), Jakub Patočka (Literární noviny), Beata Jirešová (Ekologie a společnost), Ludmila Krupková (Živa) a Dalibor Zachoval (Veronica). Kromě Libora Ambrozka by měli být přítomni také jeho předchůdci Bedřich Moldan a Martin Bursík.

V 19:30 se pak ministr Ambrozek zúčastní Slavnostního vyhlášení výsledků filmové soutěže a předání cen TSTTT 2005 ve Velkém sále Klubu kultury Uherské Hradiště.

Na něj na stejném místě naváže ve 20.00 Koncert Roberta Křesťana a Druhé trávy. Srdečně zveme i na společenský večer s cimbálovou muzikou Jaroslava Čecha, který začne ve 21:00 ve Velkém sále Reduty.

Zdroj: MŽP

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí