zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Strana zelených jde do voleb s novým logem

15.12.2005
Obecné
Strana zelených jde do voleb s novým logem


Strana zelených vstoupí do volební kampaně s novým vizuálním stylem, který se opírá o modernizovaný tradiční znak Zelených, čtyřlístek. Autorem nového vizuálního stylu Zelených je akad. malíř František Štorm, vedoucí ateliéru písma a typografie VŠUP. Jednoduchý a zapamatovatelný znak a jeho zelená barva budou základem vizuální prezentace Strany zelených v nadcházejících volbách do PSP ČR.

 

Zelení představili také první čtveřici kandidátů na volební lídry pro krajské kandidátky v Praze, Ústeckém, Jihočeském a Libereckém kraji. Do volebního souboje s předsedou ODS Topolánkem a ministry Rathem a Svobodou v Praze půjde předseda Strany zelených Martin Bursík - bývalý ministr životního prostředí Tošovského vlády a opoziční zastupitel hl. m. Prahy. Na pozici lídra kandidátky Zelených v Jihočeském kraji proti ministru Jandákovi, předsedovi KDU-ČSL Kalouskovi a senátoru Zajíčkovi kandiduje místopředsedkyně strany Dana Kuchtová. Na pozici lídra ústecké kandidátky Zelených proti předsedovi vlády Paroubkovi a primátoru Ústí nad Labem Gandalovičovi půjde ředitel Podkrušnohorského zooparku Přemysl Rabas. V Libereckém kraji usiluje o vedení kandidátky Petr Pávek, starosta obce Jindřichovice pod Smrkem a čerstvý člen Strany zelených.

 

„Strana zelených prošla během necelých tří měsíců dynamickými změnami. Zelení jsou jednotní a profesionalizovali svoji práci. Oficiální volební kampaň zahájíme v polovině ledna. Pro tradiční voliče Zelených i voliče, kteří si nemohou mezi stávající politickou nabídkou vybrat, připravujeme překvapení, kterým představíme naše volební priority. Kampaň povedeme věcně, vtipně a moderně. Jsme připraveni vstoupit do první ligy politiky“, řekl předseda Zelených Martin Bursík.

 

Kontakty a bližší informace:

 

www.zeleni.cz

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Chystané akce
INISOFT s.r.o.
27
7. 2017
27.7.2017 - Seminář, školení
Olomouc, ibis Olomouc Centre
ASIO, spol.s r.o.
28
7. 2017
28.7.2017 - Ostatní akce
od 09:30 do cca 11:00, na YouTube
7
8. 2017
7-11.8.2017 - Tábor, výlet, pobytová akce
Zahrada lesní MŠ Šárynka, Praha 6
14
8. 2017
14-18.8.2017 - Tábor, výlet, pobytová akce
Zahrada lesní MŠ Šárynka, Praha 6
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí