zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Pozvánka na slavnostní podpis dotace pro ekologické zemědělce

20.02.2006
Zemědělství
Pozvánka na slavnostní podpis dotace pro ekologické zemědělce

Ve středu 22. února bude ve 13:00 v prostorách restaurace Natural Centrum na  Náměstí  Svobody v Jihlavě slavnostně zahájen projekt Síť informačních center zaměřených na agro-environmentální programy v Jihomoravském kraji a kraji Vysočina“, který vytvoří regionální síť vzdělávacích a informačních center, zaměřených především na poradenství pro farmáře, ekologické zemědělce a hospodáře v krajině na území dvou krajů.

Zástupci Ministerstva životního prostředí a Spolku poradců v ekologickém zemědělství České republiky EPOS podepíší rozhodnutí o přidělení dotace na projekt v Operačním programu Rozvoj lidských zdrojů [1] a společně seznámí zástupce médií s obsahem projektu.

Na projektu bude spolupracovat celkem 16 partnerů z řad neziskových organizací, veřejné správy i podnikatelského sektoru.

Poznámky:
[1] Projekt byl podpořen ve 2. výzvě grantového schématu „Síť environmentálních informačních a poradenských center“, vyhlášeného MŽP v rámci opatření 4.2 Operačního programu Rozvoj lidských zdrojů. V něm se rozdělují prostředky Evropského sociálního fondu (ESF) na projekty neinvestičního charakteru. Přidělená dotace je hrazena ze 75 % z prostředků ESF a z 25 % z prostředků státního rozpočtu (MŽP).

Další informace:

http://www.env.cz/AIS/web.nsf/pages/op_lidske_zdroje
http://www.esfcr.cz
http://www.epos.ecn.cz
Zdroj: MŽP

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí