zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

V Brně se bude mluvit o investicích v řádu desítek miliard

11.04.2006
Obecné
V Brně se bude mluvit o investicích v řádu desítek miliard

Výrazným efektem veletrhu URBIS INVEST 2006 je upevňování povědomí ve světovém investorském prostředí o možnostech v naší zemi.

Nabídky investičních příležitostí budou zejména zahrnovat průmyslové zóny, technologické parky, brownfields, dálnice, komunikace, sítě, sanace ekologických zátěží, zdravotnictví, sociální služby, leteckou dopravu, vodohospodářství, odpadové hospodářství, obnovitelné zdroje energie, turistický ruch, volnočasové aktivity apod.

V souvislosti se "zelenou energií" se chystají doprovodné odborné programy v podobě seminářů a hlavně poradenství, které připravujeme spolu s Českou komorou autorizovaných inženýrů a techniků (ČKAIT), VUT Brno, Cechem topenářů a instalatérů a mnoha dalšími subjekty z tuzemska i zahraničí. Laik i odborník proto bude moci získat jak úzce specializovanou informaci, tak ucelenou představu o využití alternativních energetických zdrojů, uplatnění regulace a eliminace ztrát energie v budovách, využití finančních zdrojů Evropské unie pro rozvoj technologií zaměřených na "zelenou energii" atd.

Mezi už přihlášenými nechybějí ani takové významné společnosti jako třeba Akuterm sklo, a. s., JUB, a. s., Nobasil CZ, s. r. o., Rigips, s. r. o., Rockwool, a. s., Tepelná čerpadla IVT, s. r. o. Také další z dosud sedmi desítek přihlášených firem mají vztah k tématu Zelená energie.

Kráceno pro potřeby EnviWebu

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí