zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Přihlaste se do soutěže

20.09.2006
Obecné
Přihlaste se do soutěže
Soutěž projektů a realizací nízkoenergetických domů ROCKHOUSE, vyhlášená společností Rockwool v březnu tohoto roku, se pomalu blíží svému vyvrcholení.

Možnost přihlásit projekty končí již 30. září.

Soutěž si klade za cíl zaujmout odbornou i laickou českou veřejnost tématem šetrného provozu domů a budov s možnostmi sladění ekologických, ekonomických a estetických požadavků na domy, určené k bydlení, které přinášejí moderní technologie izolačních hmot z kamenné vlny.

Do soutěže je stále ještě možné přihlásit všechny projekty, které pracují s materiály firmy Rockwool a které splňují základní požadavky na spotřebu energie na vytápění, odpovídající kritériím nízkoenergetického stavění (max. 50 kWh/m2/rok). Rozsah ani účel přihlášených projektů není omezen.

Vzhledem k tomu, že víme, jak daleko je od dobrého nápadu k prosazení do života, je připravena i zvláštní cena poroty pro realizovanou stavbu. Soutěže se mohou účastnit jak profesionálové z řad architektů, projektantů, stavitelů, investorů a dalších profesí, které se na projektu nízkoenergetického domu podílejí, tak studenti či studentské skupiny.

Odborná porota vyhodnotí došlé projekty a na konci října se již mohou výherci těšit z připravených cen. V kategorii Projekt je hlavní cena ve výši 100 000 Kč, v kategorii Realizace získá vítěz 50 000 Kč.

Podrobná pravidla soutěže ROCKHOUSE a přihlášku najdete na www.rockhouse.cz.
Zdroj: STAVITEL

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí