zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Pozvánka ke schůzce s Petrem Janem Kalašem, ministrem životního prostředí

04.10.2006
Obecné
Pozvánka ke schůzce s Petrem Janem Kalašem, ministrem životního prostředí

Čas : úterý 10. října,  15 - 17.00

 

Místo : MŽP, Vršovická 65, místnost č. 900

 

 

Program :

 

1.         úvodní slovo ministra

 

2.         horká témata nevládních organizací připravená Zeleným kruhem  (sbírá Zelený kruh, e-mail linda.klvanova@ecn.cz)

 

3.         volná diskuse

 

Organizační údaje :

 

K setkání jsou zváni zástupci ekologických organizací a sdružení.  Prosím všechny,  ať svou účast předem ohlásí na MŽP (daniel_vondrous@env.cz). Účast je volná, potřebujeme ale dopředu znát přibližný počet účastníků. Prosíme, aby jednu organizaci reprezentoval vždy pouze jeden člověk, v případě největších organizací výjimečně dva lidé. Za MŽP se kromě pana ministra schůzky zúčastní také někteří jeho náměstci, tisková mluvčí,  tajemník či ředitel odboru vnějších vztahů.

 

Máte-li konkrétní téma, které byste chtěli v diskusi prezentovat,  oznamte je, prosím, na ZK (linda.klvanova@ecn.cz) do 5. 10. Stejně jako u minulých schůzek tohoto typu by totiž bylo užitečné debatu soustředit do nějakých tématických bloků.

 

Upozorňuji, že ani tentokrát není možné věnovat většinu vymezeného času rozboru konkrétního řešení u jednoho tématu, protože by se nedostalo na ostatní. Je ovšem možné navrhnout schůzku nad konkrétním problémem. K několika aktuálním tématům - NAP, GMO, ekovýchovná témata – se již připravují samostatné schůzky zástupců příslušných ekologických organizací s vedením MŽP. 

 

 

Kontakt :

Svou účast, prosím, co nejdříve oznamte a s případnými dotazy se obracejte na Daniela Vondrouše, tajemníka ministra e-mail: daniel_vondrous@env.cz                                                                                    tel: 724 215 068

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí