zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Zaostřeno na energetické úspory

23.10.2006
Energie
Zaostřeno na energetické úspory
Horké téma úspor energie bude jedním z hlavních leitmotivů mezinárodního veletrhu vytápění, ventilace, klimatizace, sanity a ekologie AQUA-THERM Praha 2006. Třináctý ročník proběhne na pražském Výstavišti od 21. do 25. listopadu.

Jen pro připomenutí, v loňském roce prošlo branami výstaviště přes 40 tisíc návštěvníků, kterým své služby nabídlo 425 vystavovatelů ze 17 zemí. Letos se navíc po dvou letech vrací na veletrh s prestižními expozicemi i trojice silných značek v oblasti výroby kotlů Buderus, Junkers a Dakon. Vystavovatelé budou i tentokrát soutěžit o zlaté medaile Aquathermu.

Téma úspor energie při stavbě budov je i letos součástí odborného doprovodného programu, který proběhne v hale D pod názvem "Nízkoenergetická výstavba". Konference TZB 2006 bude letos pořádána pod odbornou garancí Společnosti pro techniku prostředí, zástupce České republiky v Evropské asociaci společností pro techniku prostředí REHVA a asociované společnosti ASHRAE. Účast na jednotlivých seminářích je umožněna nejen odborníkům, ale i návštěvníkům veletrhu z řad široké veřejnosti. Součástí doprovodného programu jsou expozice firem, které se zaměřují na snížení energetické náročnosti staveb.

Aktuální informace naleznete na www.tzb-info.cz.
Zdroj: STAVITEL

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí