zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Brněnští novináři si všimli, že žijeme v odpadcích

17.01.2007
Odpady
Brněnští novináři si všimli, že žijeme v odpadcích
Brno - Včerejší Mladá Fronta se v článku "Poštovská se pře o odpadky" věnuje problematice rozkrádání veřejných prostředků a fatální neschopnosti volených zástupců brněnského lidu. Téma: nadnárodní odpad v kontextu maloměsta, arogance - občané - potkané a hnus.

K obsahu článku: Představitelé společnosti Delvita tvrdí, že "šlo jen o běžný potravinářský odpad, maso tam rozhodně být nemohlo..."...no, mrkneme se na záznam z bezpečnostní kamery a zjistíme, co tam do toho kontejneru ve skutečnosti nakládali a podáme Vám o tom zprávu.

Skutečnost v souvislostech: My brňáci, kteří máme to "štěstí" a žijeme, chceme žít nebo podnikáme nebo chceme podnikat v jedné z největších městských částí Brno - střed, jsme nuceni se pohybovat v bezprostřední blízkosti bizarních objektů - "domečků" a "hromádek" a "hromad" vystavěných z igelitových pytlů a nádob na odpadky v době od cca 16-17hod do 09 hod. druhého dne, tj. cca 16 hodin denně, 3 - 4 x týdně = min. 48 hod. / týden = cca 1/4 - 1/3 života. Děkujeme Vám.


  Zdroj: http://www.informacezbrna.cz

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí