zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Knauf Insulation spouští kampaň “čas chránit energii”!

30.03.2007
Energie
Knauf Insulation spouští kampaň “čas chránit energii”!
Většinu lidí překvapí fakt, že nejvíce celosvětové energie spotřebují budovy

Energie je charakteristický problém 21.století. Denně se z médií dovídáme o nárůstu celosvětové spotřeby energie, o omezování zásob plynu a ropy a s tím související nárůst cen za energie. Emise CO2 a skleníkový efekt jako výsledek neustálé spotřeby energie navíc způsobují oteplování planety a klimatické změny.

Většinu lidí překvapí fakt, že nejvíce celosvětové energie spotřebují budovy (kolem 40%) - zejména na vytápění a klimatizaci. Knauf Insulation proto ve střední Evropě zahájil kampaň “čas chránit energii”. Snažíme se tak zvýšit povědomí o finančních úsporách, kterých může být dosaženo zlepšením izolace budov. Finanční úspory dosažené izolací navíc nejen pokryjí, ale i přesáhnou investovanou částku. Takže v průměrné budově se Vám investice vrátí za 2 - 4 roky.

Spotřeba energie v nových členských zemích Evropské unie na metr čtvereční je o 25% vyšší než je celoevropský průměr. Slogan “čas chránit energii” je přeložen do 9 jazyků pro snadnější komunikaci na nových trzích střední a východní Evropy.

Pro zaslání speciálního DVD "čas chránit energii" a firemní brožury prosím kontaktujte Pavlu Porubovou (email title=mailto:pavla.porubova@knaufinsulation.com href="mailto:pavla.porubova@knaufinsulation.com">pavla.porubova@knaufinsulation.com)
Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí