zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Jaro pro Zemi 2007 – týden třetí

02.04.2007
Obecné
Jaro pro Zemi 2007 – týden třetí

Kampaň Jaro pro Zemi 2007 má před sebou již svůj třetí týden. Ve Slovenském institutu v Praze je v kinosále (Modrý sál) stále k vidění česko-slovenská výstava fotografií Bílé/Biele Karpaty. Dnes přinášíme přehled akcí, která nás pod hlavičkou Jara pro Zemi 2007 čekají v prvním dubnovém týdnu.

 

Koordinátorem projektu Jaro pro Zemi je odbor vnějších vztahů MŽP. Pokud se kdokoli rozhodne také připojit, stačí, když zašle informace o akci s kontaktními údaji na  adresu info@env.cz. Akci zařadí MŽP do kalendáře na internetových stránkách MŽP a organizátor akce získá také možnost využívat logo kampaně Jaro pro Zemi.

 

Přehled akcí Jara pro Zemi 2007 v týdnu od 2. do 8. dubna:

Čtvrtek 5. dubna – pátek 6. dubna

10:00 – 18:00, Nové Město pod Smrkem, Středisko volného času Roroš – Svátky jara.  Problídka „Domečku“, minifotogalerie o stromech a vodě,  tvůrčí dílny s tématikou Velikonoc  (www.ekovychovalk.cz). Pořádají SVČ Roroš, Nové Město pod Smrkem a Liberecký kraj

Pátek 6. dubna – pondělí 9. dubna

Horní Bečva, lokalita Přírodní památky Kudlačena – víkendová akce Příběh vrbového proutku. Pořádá Hnutí Brontosaurus, kontaktní osobou je  Honza Křivonožka, tel. 737 683 284 (akce.brontosaurus.cz)

Sobota 7. dubna

Světový den zdraví – Světový den zdraví a Světová zpráva o zdraví se v roce 2007 zaměřují na globální zdravotní bezpečnost (www.who.cz)

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí