zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Nabídka technologií

18.04.2007
Odpady
Energie
Nabídka technologií

Servisní rubrika je připravována ve spolupráci se skupinou Transferu technologií Technologického centra AV ČR, Evropského sociálního fondu (ESF) a CIRC (Czech IRC) jako zprostředkovatele pro transfer technologií z databáze mezinárodní sítě IRC (Innovation Relay Centre). Kontakt/info: Ing. Jiří Janošec, Ph.D., tel.: 420 234 006 136, fax: 420 220 922 698, e-mail: janosec@tc.cz, www.circ.cz

Modulární solární kolektor

Reference: 05 IT LOCL 0BQ1

Italská firma podnikající v oblasti alternativní energetiky nabízí modulární solární kolektor, který lze instalovat přímo na střechy namísto střešní krytiny. Modulárnost solárních kolektorů umožňuje realizovat nepropustný povrch spolu s příznivým estetickým vzhledem střechy. Firma hledá průmyslového partnera pro výrobu a komerční využití těchto solárních panelů.

Recyklační technologie na PET láhve

Reference: 05 TR TEEU 0BP9

Turecká firma vyvinula technologii na výrobu surových umělých vláken. Umělá vlákna lze použít v mnoha průmyslových aplikacích na celém světě. Vedle výroby hodnotného produktu nabízí technologie výhodu ve zpracovávání existujícího materiálu, resp. odpadu. Firma hledá partnery z Evropských zemí, kteří by měli zájem o instalaci a provozování této technologie. Firma nabízí poradenství při instalaci technologie a zaškolení.

 

Zdroj: Technik

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí