zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Semináře o pasivních domech – bydlení budoucnosti

15.05.2007
Energie
Semináře o pasivních domech – bydlení budoucnosti

14. 5. 2007 Pro všechny, kteří se zajímají o úspory energií nebo uvažují o stavbě či rekonstrukci domu a nechtějí již platit vysoké účty za topení, se naposledy uskuteční seminář o pasivních domech v Jihomoravském kraji, a to ve středu 30. května 2007 v Břeclavi. Lidé s konkrétními plány domů se pak mohou zúčastnit společné konzultace v rámci poradenského fóra v sobotu 16. června 2007 v Praze.

 

Ve středu 30. 5. 2007 od 16.00 se na Městském úřadě v Břeclavi završí cyklus seminářů o pasivních domech v Jihomoravském kraji v roce 2007, které pořádá Centrum pasivního domu v rámci projektu Síť center pasivního domu. Veřejnost se doví, co jsou to pasivní domy, na co se zaměřit při stavbě či rekonstrukci domu či kam směřují současné trendy ve stavebnictví. Vstup je zdarma. Vzhledem ke kapacitě je nutné se přihlásit na email seminare@pasivnidomy.cz nebo na telefon 511 111 814. Kontaktní osoba – Kateřina Tydlačková.

 

Pro ty, kteří již mají plány pasivního domu navrženy, je pak určeno poradenské fórum, které proběhne formou skupinové konzultace konkrétních projektů domů s předními českými odborníky. Fórum proběhne v sobotu 16. 6. 2007 od 10.00 hod. v Toulcově dvoře v Praze. Účast na fóru je již zpoplatněna. Fórum je určeno pouze pro mimopražské účastníky, neboť Praha nepatří mezi regiony podporované OP RLZ.

 

Projekt „Síť center pasivního domu“ je spolufinancován z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu ČR. Více na www.sit.pasivnidomy.cz.

 

 

Další informace:

Kateřina Tydlačková

Centrum pasivního domu

Tel.: 511 111 814

Email: katerina.tydlackova@pasivnidomy.cz

www.pasivnidomy.cz
Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Chystané akce
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí