zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Testovaci provoz Systemu ENvironmentalni ASistence (SENAS).

12.06.2007
Obecné
Testovaci provoz Systemu ENvironmentalni ASistence (SENAS).

Agentura Koniklec (AK) zahájila v druhé polovině roku 2006 díky podpoře programu Transition Facility EU zprostředkované Nadací pro rozvoj občanské společnosti vývoj inovativního asistenčního systému SENAS pro občany v životních situacích souvisejících s ochranou životního prostředí.
SENAS není další internetovou poradnou ani kartotékou otázek a odpovědí. Jedná se o systém, který klade důraz na vzájemnou provázanost jednotlivých složek kvalitního a aktuálního obsahu a automatické propojení klienta s expertem odpovídající kvalifikace.
Od druhé poloviny května 2007 je prověřováno fungování systému ve veřejném testovacím provozu. Cílem testovacího provozu je ov)žit zejména technickou stránku systému a jeho snadnou pochopitelnost a ovladatelnost uživatelem. Vlastní obsah systému je stále zpracováván a postupn) doplňován.
Agentura Koniklec se obrací na všechny zájemce, kteří mají přístup k internetu, s prosbou o spolupráci při testování provozu systému SENAS. Tito zájemci mohou kontaktovat realizátory prostřednictvím e-mailu „tym@senas.cz“. Všem testovacím uživatelům zašleme podrobné informace.
Zbývá jen dodat, že testovací provoz probíhá na internetové adrese http://www.senas.cz a jeho úastníci se mohou t)šit na drobnou pozornost, jako pod)kování za jejich pomoc.

SENAS – Zeptejte SE NÁS!
Mirek Lupač, ředitel Agentury Koniklec (mirek@koniklec.cz)

Podpořeno z programu Transition Facility

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí