zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Soutěž bakalářských a diplomových prací se zaměřením na životní prostředí v Jihomoravském kraji

02.07.2007
Obecné
Soutěž bakalářských a diplomových prací se zaměřením na životní prostředí v Jihomoravském kraji
V.ročník

Přihlásit se mohou všichni studenti, kteří obhájili diplomovou či bakalářskou práci tématicky zaměřenou na životní prostředí se vztahem k území Jihomoravského kraje na podzim roku 2006 či na jaře roku 2007.

Práce budou hodnoceny společně v jedné kategorii odbornou komisí složenou ze zástupců vysokých škol i odborníků z praxe.

Nejlepší práce budou oceněny ve dvou kategoriích finanční odměnou (1.místo - 5000 Kč, 2.místo - 3000 Kč, 3.místo - 1500 Kč) a další udělením čestných uznání. Ocenění předá hejtman Jihomoravského kraje na studentské konferenci v listopadu 2007.

Každý účastník soutěže obdrží sborník, který bude obsahovat anotace všech prací. Výsledky nejlepších prací budou moci účastníci prezentovat na zmíněné konferenci.

Cílem soutěže je přispět k navázání užší spolupráce mezi vysokými školami a Krajským úřadem Jihomoravského kraje a vytvořit prostředí pro setkávání studentů různých vysokých škol a fakult, které spojuje zájem o životní prostředí a ekologii.

Organizačním zajištěním soutěže byla pověřena ZO ČSOP Veronica.

Obhájené studentské práce je třeba doručit v tištěné a elektronické podobě spolu s jednostránkovou anotací (minimálně 3000 znaků) v elektronické podobě, kopií posudku vedoucího práce a oponenta a svým kontaktem (jméno, adresa, tel., e-mail) do 30.června 2007 na adresu:

ZO ČSOP Veronica, Hana Chalupská, Panská 9, 602 00 Brno
Tel.: 542 422 757, e-mail: hana.chalupska@veronica.cz
(do předmětu uveďte „soutěž DP")
Podívejte se na oceněné práce z roku 2006
Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí