zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Poptávka po technologiích

17.07.2007
Obecné
Poptávka po technologiích

Technologie a zařízení pro zpracování a recyklaci směsného odpadu

Reference: 07 LV LVTC 0I4B

Lotyšská společnost dodávající zařízení pro zpracování odpadu hledá technologie a zařízení v následujících oblastech: automatické třídění směsného odpadu (komunální, domácí, průmyslový a biologicky odbouratelný odpad) 5-15 tun za den; zpracování a recyklace materiálů, výroba energie z odpadu. Společnost zajímá technická spolupráce.

 

Mobilní kompostovací jednotka pro zpracování organického odpadu

Reference: 07 GR HFHF 0HIT

Řecká firma hledá cenově dostupné řešení pro mobilní kompostovací jednotku, která by umožňovala efgektivně zpracovávat zejména odpad oého původu, jako jsou například odpady z ovoce a zeleniny, potravin apod. Poptávaný systém byl měl být připraven na míru potřebám firmy. Společnost má zájem o instalaci technologie a technickou spolupráci dodavatele zařízení.


Technologie pro recyklaci plochého skleněného odpadu

Reference: RO ROSM 0HDA

Rumunská firma vyrábějící ploché skleněné výrobky hledá technologii pro recyklaci cca 45 tun/ročně skleněného odpadu vzniklého při výrobě. Technologie by měla být buď komerčně dostupná na trhu nebo v testovací fázi. Firma má zájem o implementaci technologie a technickou spolupráci.

Servisní rubrika je připravována ve spolupráci se skupinou Transferu technologií Technologického centra AV ČR, Evropského sociálního fondu (ESF) a CIRC (Czech IRC) jako zprostředkovatele pro transfer technologií z databáze mezinárodní sítě IRC (Innovation Relay Centre). Kontakt/info: Ing. Jiří Janošec, Ph.D., tel.: 420 234 006 136, fax: 420 220 922 698, e-mail: janosec@tc.cz, www.circ.cz

Zdroj: Technik

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí