zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Udržitelný management přírodě blízkých oblastí na UK

24.09.2007
Příroda
Udržitelný management přírodě blízkých oblastí na UK
I ve školním roce 2007/2008 uskuteční Přírodovědecká fakulta Univerzity Karlovy v Praze výukový program Udržitelný management přírodě blízkých oblastí.

Dvousemestrální program, realizovaný Ústavem pro životní prostředí PřF UK ve spolupráci s partnerskou organizací Enviconsult s.r.o., je určen studentům 3. a 4. ročníku Přírodovědecké fakulty i dalších fakult UK, stejně jako posluchačům souvisejících oborů jiných pražských vysokých škol. Věnuje se dané problematice v celém jejím rozsahu, od standardních přírodovědeckých principů až po právní, ekonomické a sociální aspekty. Objasňuje problematiku moderního pojetí druhové a stanovištní ochrany přírody a krajiny v kontextu souvisejících oborů.

Při koncepci se počítá s blokovým uspořádáním výuky a s využitím externích i interních odborníků, součástí jsou i terénní stáže/exkurze. Výukový program je ukončen zápočtem a zkouškou v rámci kreditového systému.

Počet přihlášených je z kapacitních důvodů limitován. Přihlášky přijímá do 10. 10. 2007 Dr. M. Čihař (L. 1908 nebo e-mail: mcihar@natur.cuni.cz).
Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí