zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

POLLUTEC HORIZONS - Odborný veletrh, zaměřený na budoucnost

05.10.2007
Obecné
Voda
Ovzduší
Odpady
Příroda
Energie
Hluk
IPPC
POLLUTEC HORIZONS - Odborný veletrh, zaměřený na budoucnost
Výstaviště Paris-Nord Villepinte (Francie) – 27. – 30. listopad 2007

 

Odborný veletrh, zaměřený na budoucnost

Odborný veletrh Pollutec Horizons nabídne řadu řešení pro problematiku životního prostředí a související ekonomické otázky. Bude se konat od 27. – 30. listopadu 2007 a na ploše  50 000 m2 se představí zhruba 1500 vystavovatelů předpokládaným 40 000 návštěvníkům.

Odborný veletrh Pollutec Horizons, který je klíčovým činitelem na světovém trhu životního prostředí, se rozhodl přispět k rozvoji tohoto oboru a přináší globální odpověď pro všechny odborníky, kterých se tato nová problematika životního prostředí týká.  Veletrh přijde s úplným přehledem  řešení pro prioritní ekologické výzvy, jako je  likvidace znečištění, optimalizace zdrojů, boj proti klimatickým změnám, snížení dopadu znečištění na zdraví a realizace trvale udržitelného rozvoje.
 

Jasnější nabídka, obohacená o nové tematiky

Nabídka odborného veletrhu Pollutec Horizons bude uspořádána odllišně, aby umožnila snadnější identifikaci řešení podle hlavních problémů a aby lépe odpovídala očekávání návštěvníků. V návaznosti na tradiční sektory odborného veletrhu - likvidace znečištění (voda, odpad, vzduch, průmysl a půda, hluk), analýza-měření-kontrola, prevence a řízení rizik – budou určité sektory doplněny a posíleny o nové tematiky: úspora vody, recyklace a valorizace hmoty, fotokatalýza, boj proti skleníkovému efektu, obnovitelné energie, úsporné budovy, trvalé stavby, přírodní rizika, zdraví a životní prostředí,  zodpovědné nákupy, ochrana přírodního prostředí,  doprava ve městě ...

Součástí veletrhu Pollutec Horizons se poprvé stane i Buy&Care, odborný veletrh, zaměřený na zodpovědné profesionální nákupy, jehož cílem je umožnit kontakt veřejných a soukromých odběratelů s dodavateli  výrobků a služeb, které obdržely  ekologickou značku a nebo které jsou za takové považovány.

Sílící mobilizace zahraničních návštěvníků

Pro zhruba 5 000 očekávaných zahraničních návštěvníků je veletrh Pollutec Horizons velmi očekávanou událostí. Pro optimální průběh jejich návštěvy a snadnější navázání kontaktů je k dispozici celá řada specifických služeb, ke kterým patří Accueil Export (uvítání-export), kde budou francouzští exportní odborníci poskytovat poradenské služby, Klub VIP, setkání s experty na cílená témata či dvojjazyčný průvodce (francouzština-angličtina), se zaměřením  na nejvýznamnější události a inovace veletrhu.

Více informací k veletrhu nebo v kanceláři francouzských  veletrhů ACTIVE COMMUNICATION, tel. / fax. 420 222 518 587, active@telecom.cz, Skype Active.¨Communication nebo na www.pollutec.com

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí