zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Veletrh ukáže jak ušetřit za energie

23.10.2007
Energie
Veletrh ukáže jak ušetřit za energie
Letošní veletrh Aqua-therm Praha představí trendy v oblasti vytápění, klimatizace, regulace a ekologické technice a poradí v otázce úspor nákladů na energie, a to na pražském Výstavišti v Holešovicích ve dnech od 20. - 24. listopadu 2007.

Stoupající ceny energií a na ně reagující rozmach nových technologií v oblasti energeticky úsporných zařízení nutí spotřebitele k vyhledávání a vyhodnocování novinek a informací při nákupu zboží. Opravdový problém pak řeší ti, kteří se rozhodnou postavit dům nebo zmodernizovat bydlení a zodpovědně přistupují k výběru správného topení, měřičům spotřeby či stále populárnějším klimatizacím. Pojmy jako tepelné čerpadlo, solární kolektor, inteligentní budovy nebo pasivní domy se čím dál více dostávají do běžného slovníku, ale málokdo jim přesně rozumí. Jednu z ideálních možností, jak načerpat komplexní informace a zároveň si srovnat nabídku na českém trhu "pod jednou střechou", nabízí právě návštěva pražského veletrhu Aqua-therm, který představuje reprezentativní přehlídku firem z oblasti vytápění, klimatizace, měření, regulace a ekologie. Má se ho zúčastnit na 400 firem.

Navíc mohou získat objektivní informace a rady díky bezplatnému poradenství, poskytovanému odborníky z oborových sdružení a cechů.

Vystavující firmy uspokojí i všechny zájemce o alternativní způsoby výroby energie - takřka všichni významní výrobci mají část své produkce věnovanou ekologickému programu. Pro vážné zájemce jsou připraveny semináře, např. i z oblasti nízkoenergetické výstavby, které probíhají přímo v prostorách výstaviště a jsou přístupné zdarma. Součástí veletrhu je i přehlídka firem nabízejících produkty pro nízkoenergetickou výstavbu. V neposlední řadě naleznou na veletrhu Aqua-therm své výrobky i zákazníci, kteří mají vysoké požadavky na design a estetiku.

Veletržní haly jsou otevřeny od 10 do 18 hodin, v sobotu se zavírá již v 16 hodin. Na internetové stránce je možné získat poukaz na zlevněnou vstupenku, ale i další informace o této akci.
Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí