zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

EKOFÓR - Zvítězí zajíc v kopírce nebo zaječí úmysly?

21.11.2007
Obecné
EKOFÓR - Zvítězí zajíc v kopírce nebo zaječí úmysly?

Zajíc v kopírce, zajíc bezdomovec, nebo zajíc superman, to je jen několik z mnoha kreslených vtipů, které se tento rok zúčastnily soutěže o nejlepší kreslený vtip s tématikou životního prostředí. Tématem letošního ročníku soutěže Ekofór, pořádané Hnutím Brontosaurus, byl pro všechny kategorie ZAJÍC.

Z více než 1300 zaslaných prací bylo organizátory vybráno v každé ze tří kategorií 25 těch nejlepších, ty pak mohli během celého roku shlédnout a také pro ně hlasovat návštěvníci mnoha prázdninových festivalů. Kromě putovní výstavy bylo také možné si vtipy prohlédnout na webových stránkách a dát jim svůj hlas po internetu. V říjnu pak zasedla i odborná porota složená ze zástupců ekologických organizací.
Slavnostní vyhlášení vítězů soutěže Ekofór a předání cen veřejnosti a odborné poroty proběhne v pátek 23. listopadu ve 20:00 hod. v komorním sále Reduty v Uherském Hradišti. Kromě soutěžních prací také uvidíte a uslyšíte moravského barda Tomáše Kočka, který přijal naše pozvání a doprovodí obrazový zážitek libými akordy a zvučným hlasem.
Tímto Vás všechny zveme, přátelé humoru a nezkaženého životního prostředí - přijďte se podívat, zasmát se, poslechnout si doprovodný koncert a setkat se s námi, těšíme se na Vás! Vstup je zdarma, předpokládaný konec akce je v 21:30 ! hod. Akce probíhá v rámci festivalu Týká se to také Tebe.

Hnutí Brontosaurus se zaměřuje na pořádání víkendových a prázdninových akcí na pomoc přírodě, kulturním památkám, ekologickou výchovu a osvětu a k životnímu prostředí šetrný životní styl. Nabízí tak široké spektrum zapojení pro ty, kteří nechtějí být lhostejní ke svému životnímu prostředí.

Webové stránky soutěže s aktualitami i webovou galerií jsou www.ekofor.cz

Kontaktní osoba: Petra Kuchtová
Telefon: 776 611 226
E-mail: ekofor@brontosaurus.cz

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Chystané akce
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí