zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Seminář o podpoře šetrného hospodaření pro zemědělce z Blanského lesa

01.12.2007
Příroda
Zemědělství
Seminář o podpoře šetrného hospodaření pro zemědělce z Blanského lesa

Pro zemědělce z Blanského lesa pořádá DAPHNE ČR – Institut aplikované ekologie společně s CHKO Blanský les seminář Hospodaření v chráněném území II, který proběhne 6. prosince v Holubově, v restauraci Pod Kletí. Seminář začne v 10 hodin a měl by trvat přibližně do dvou hodin odpoledne.

Hlavní náplní semináře bude seznámení účastníků s novými agroenvironmentálními opatřeními, představení revitalizační studie Křemžské kotliny a ochrana vzácných druhů v Blanském lese z pohledu hospodaření.      

Na semináři vystoupí zástupci CHKO Blanský les, Výzkumného ústavu vodohospodářského TGM a další. Jako hosté byli pozváni zástupci ministerstva zemědělství a ministerstva životního prostředí.

Akce navazuje na seminář Hospodaření v chráněném území - smysl a využitelnost podpor šetrného hospodaření, který byl pořádán na jaře tohoto roku. Zemědělci z Blanského lesa tak mají opět příležitost získat nové informace a zároveň možnost přímo se zeptat přítomných zástupců jednotlivých úřadů na problémy, které je trápí.
Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí