zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Startuje třetí kolo příjmu žádostí o dotace z Programu rozvoje venkova

22.02.2008
Zemědělství
Startuje třetí kolo příjmu žádostí o dotace z Programu rozvoje venkova
Aktuální metodické výklady pro třetí kolo příjmu Žádostí o dotaci v rámci PRV zveřejnilo  MZe na svých internetových stránkách.

Do poloviny března mají možnost žadatelé předkládat projekty na modernizaci zemědělských podniků, zahájení činnosti mladých zemědělců, diverzifikaci činností nezemědělské povahy a podporu zakládání podniků a jejich rozvoje.

Ministerstvo zemědělství informuje o zveřejnění aktuálních Metodických výkladů preferenčních kritérií a dalších podmínek pro třetí kolo příjmu Žádostí o dotaci pro podopatření I.1.1.1. Modernizace zemědělských podniků, opatření I.3.2. Zahájení činnosti mladých zemědělců, III.1.1 Diverzifikace činností nezemědělské povahy a III.1.2 Podpora zakládání podniků a jejich rozvoje.
Příjem žádostí pro podopatření I.1.1.1 Modernizace zemědělských podniků, opatření III.1.1 Diverzifikace činností nezemědělské povahy a III.1.2 Podpora zakládání podniků a jejich rozvoje bude probíhat od 26. února do 17. března 2008, do 13 hodin. Pro opatření I.3.2 Zahájení činnosti mladých zemědělců bude příjem žádostí probíhat v termínu od 3. března do 14. března 2008, do 13 hodin na příslušných regionálních odborech Státního zemědělského intervenčního fondu.
Metodické výklady jsou uveřejněny na internetových stránkách Ministerstva zemědělství www.mze.cz v sekci Podpora z EU a národní dotace>EAFRD - Program rozvoje venkova>Aktuality a Státního zemědělského intervenčního fondu www.szif.cz.

Petr Vorlíček
tiskový mluvčí MZe

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí