zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Novinka na veletrhu Techagro – minifarma John Deere

01.03.2008
Zemědělství
Novinka na veletrhu Techagro – minifarma John Deere

Miniovce, minikoně, klasické westernové koně, ale i svezení na precizních šlapacích minitraktorech John Deere - to i další zajímavosti připravili organizátoři v rámci trojlístku veletrhů Techagro, Silva Regina a Animal Vetex, které se uskuteční na brněnském výstavišti v tradičním dubnovém termínu.  Poprvé v jejich historii bude představen projekt „minifarma John Deere“, který jistě osloví nejen zemědělskou veřejnost, ale také děti.  Návštěvníci minifarmy se mohou těšit na předvádění kompaktních traktorů značky John Deere, které je možno využít pro letní údržbu travnatých ploch, celoroční údržbu cest, nebo s čelním nakladačem jako obratné pomocníky ve stájích. Na předváděcí ploše minifarmy se rovněž  představí univerzální užitková vozidla Gator. Na své si jistě přijdou nejen tátové, ale i děti. „Děti mají nejvíce rády hračky, které jsou zmenšeninou strojů, s nimiž pracují jejich rodiče. Výbavou každého kluka musí být kamion nebo traktor. Naše zelené stroje s jelenem ve skoku spolu s ukázkou živých zvířat budou pro děti malým přiblížením toho, co znamená být sedlákem. Právě toto na tak významný veletrh jako je Techagro rozhodně patří,“ řekl ing. Pavel Fiala, marketingový manažer ze společnosti STROM Praha.

Pro návštěvníky minifarmy je ve dnech 6. – 8. dubna připraven na volné ploše mezi pavilony H a V  atraktivní celodenní zábavný program, například westernová show amerických koní, program Koně a děti, ukázky miniaturních zvířat. V neděli bude navíc na pořadu Mini-Horse-Show Vandy Hybnerové, s láskou ke koním se představí i Míša Kuklová. Obě populární herečky mají nejen zálibu v koních, ale jsou také patronkami celé minifarmy. Nebude chybět autogramiáda herců, povídání na téma Cesta z města, předvádění zvířat a péče o ně a další zajímavosti.      

Minifarma John Deere má svého generálního partnera, kterým je Strom Praha, a. s. Dalšími partnery, kteří se také zasloužili o to, aby projekt mohl vzniknout, jsou Western riding club ČR, WRC JUJU Brno, Sdružení Šemík Řícmanice, Ola Ranch Litohošť, agentura Fast Forward, portál EnviWeb a další
Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí