zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Hledá se česká buchta: Hnutí DUHA spouští velkorysou reklamní kampaň

05.05.2008
Zemědělství
Hledá se česká buchta: Hnutí DUHA spouští velkorysou reklamní kampaň

KDE:              Hlavní nádraží v Praze, ve spodní hale na ploše mezi dvěma vstupy do metra, které jsou na její levé straně (při pohledu zvenčí, od parku), tj. blízko obchodu Pont

KDY:                         Pondělí 5. května, 11:00 hodin

 

CO:                Hnutí DUHA představí reklamní kampaň Hledá se česká buchta, která má prosadit větší domácí výrobu biopotravin

Hnutí DUHA v pondělí na pražském Hlavním nádraží představí reklamní část kampaně Hledá se česká buchta, jež má přimět velké výrobce, aby do obchodů dodávali více domácích biopotravin.

Kampaň bude probíhat v příštích několika týdnech. Zahrnuje plakáty, citylighty a reklamní plochy ve vlacích či městské hromadné dopravě na desítkách míst v Praze, Brně a vagónech Českých drah.

Česká poptávka po biopotravinách raketově letí vzhůru. Ale 62 % bio zboží prodaného v  obchodech loni pocházelo z dovozu. Přitom některé z podniků, jejichž výrobky běžná domácnost mívá na stole každý den, biopotraviny nenabízejí. Ekologická organizace chce velké pekárny, mlékárny, výrobce uzenin či zpracovatele ovoce a zeleniny přimět, aby je zařadili do svého sortimentu.

Kontakt:

Kateřina Kotásková, telefon 603 385 917, email katerina.kotaskova@hnutiduha.cz

Vojtěch Kotecký, telefon 604 202 470, email vojtech.kotecky@hnutiduha.cz

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí