zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Virtuální obchodní kancelář Skupiny ČEZ používá již sto tisíc zákazníků

20.08.2008
Energie
Virtuální obchodní kancelář Skupiny ČEZ používá již sto tisíc zákazníků

Elektronickou fakturaci, samoodečty elektřiny a například poradenství v oblasti úspor energií využívá prostřednictvím Virtuální obchodní kanceláře již sto tisíc zákazníků Skupiny ČEZ. Oldřich Kowalczyk z Českého Těšína se jako stotisící zákazník Virtuální obchodní kanceláře stal výhercem chytrého mobilního telefonu HTC Touch Diamond.

 

 

Díky Virtuální obchodní kanceláři získávají zákazníci nepřetržitou kontrolu nad svými účty za elektřinu a šetří tak čas. Elektronicky podepsaná faktura má stejnou platnost a je daňovým dokladem jako běžně zasílaná tištěná faktura.

 

Výhodou je i okamžitý přehled o spotřebované energii, který má zákazník nepřetržitě k dispozici prostřednictvím zabezpečené internetové aplikace v osobním počítači nebo v mobilním telefonu.

 

Zákazník může provádět jednotlivé operace v pohodlí svého domova či své kanceláře a má kdykoliv možnost si stáhnout všechny nebo vybrané faktury za elektřinu podepsané elektronickým podpisem. Elektronické faktury má zákazník k dispozici ihned po jejich vytvoření a je o nich informován pomocí emailu.

 

O těchto výhodách se přesvědčil i  Oldřich Kowalczyk z Českého Těšína. Pracovnice Zákaznického centra mu při příležitosti přihlášení elektřiny v novém bytě zřídila i přístup do internetové Virtuální obchodní kanceláře.

 

Následně se ukázalo, že se stal přesně stotisícím zákazníkem Skupiny ČEZ, využívajícím služeb Virtuální obchodní kanceláře. Díky tomu získal dárek v podobě "chytrého" mobilního telefonu HTC Touch Diamand s přístupem na internet, fotoaparátem a dalšími zajímavými funkcemi. Nyní tak má kontrolu nad svými účty za elektřinu i prostřednictvím mobilního připojení k internetu.

 

Skupina ČEZ poskytuje prostřednictvím Virtuální obchodní kanceláře i poradenství v oblasti obnovitelných zdrojů a úspor energie, zákonů a moderních technologií pro vytápění a ohřev teplé vody.

 

Nabídka služeb poskytovaných prostřednictvím Virtuální obchodní kanceláře je stále rozšiřována podle potřeb zákazníků.Detailní informace o Virtuální obchodní kanceláří lze získat na www.cez.cz

 

 

Martin Pavlíček

mluvčí Skupiny ČEZ pro střední Čechy
Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí