zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Nabídka/potávka technologií

10.10.2008
Voda
Odpady
Energie
Nabídka/potávka technologií

Poptávka po technologiích:

Recyklace plastů

Ref: 08 PL 63AZ 0IN2

Polská firma hledá vhodnou technologii pro recyklaci plastů. Společnost je výrobcem polypropylenových staplových vláken a ráda by rozšířila své produkty/služby s pomocí nejnovějších recyklačních technologií. Polská firma by ráda zvětšila své portfolio produktů a uvedla nové služby v rámci recyklace plastů. Firma se zajímá o nejnovější technologie, které lze použít v oblasti recyklací. Firma se zajímá o technologii, která je již na trhu na bázi dodání a instalace kompletní technologické linky.


Nabídka technologií

Výkonné LED pouliční osvětlení

Ref: 08 DE 1271 0IQ0

Německá firma vyvinula a vyrábí výkonné osvětlení založené na LED diodách a aplikacích. Jeden z produktů je velmi úsporný a modulárně řešený modul LED pro pouliční osvětlení, které je kompatibilní se všemi současnými LED panely. Firma hledá partnery se zájmem o licenci pro výrobu, zvláště pak hliníkových částí, a společný další výzkum na snížení energetické náročnosti a zvýšení efektivity osvětlované plochy.

Čištění vody pomocí elektrokoagulace

Ref: 08 ES 25E2 0IUW

Španělská firma vyvinula nový způsob čištění vody. Je založeno na průběžné fluktuační elektrokoagulaci jako hlavní nebo i jen doplňkový krok k odstranění několika znečišťujících prvků v protékající vodě a k eliminaci trvalých prvků a zápachu. Firma hledá zájemce o instalaci technologie a technickou spolupráci.

Servisní rubrika je připravována ve spolupráci s Technologickým centrem Akademie věd ČR - skupinou transferu technologií, která v rámci celoevropské sítě Enterprise Europe Network zprostředkovává transfer technologií českým subjektům. Kontakt: Ing. Jiří Janošec, Ph.D., tel.: 420 234 006 136, e-mail: janosec@tc.cz, www.enterprise-europe-network.cz

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Chystané akce
1
2. 2021
1.2-1.11.2021 - Seminář, školení
Litomyšl, Plzeň, Žďár nad Sázavou, Karlovy Vary, Znojmo, Liberec, Modrá, Tábor, Olomouc, Kutná Hora
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí