zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

VÝROBCI TOPNÝCH A CHLADICÍCH ZAŘÍZENÍ PROPAGUJÍ VÝHODY NOVÝCH TECHNOLOGIÍ V DEBATĚ O TECHNOLOGIÍCH A KLIMATU

12.11.2008
Ovzduší
Energie
VÝROBCI TOPNÝCH A CHLADICÍCH ZAŘÍZENÍ PROPAGUJÍ VÝHODY NOVÝCH TECHNOLOGIÍ V DEBATĚ O TECHNOLOGIÍCH A KLIMATU
Využijete poslední možnosti přihlásit se na konferenci „Energetická účinnost, změna klimatu a kontrola emisí“

Datum: čtvrtek 20.11.2008

Čas: 9.00 – 15.00 hod.

Místo: kongresový hotel Clarion Congress Hotel (Freyova 33, Praha 9, stanice metra: Vysočanská)

Jazyk: čeština a angličtina (simultánní tlumočení zajištěno)

Evropští výrobci topných, chladicích a mrazicích zařízení obracejí pozornost na kombinaci nových technologií a ekologických zásad za účelem dosažení vyšší energetické účinnosti, využívání obnovitelných energetických zdrojů a větší účinnosti budov, která bude ku prospěchu všech. Den 20.11.2008 pořádá Evropské společenství pro energii a životní prostředí, organizace se sídlem v Bruselu (The European Partnership for Energy and the Environment), konferenci, jejímž tématem je energetická účinnost, změna klimatu a kontrola emisí. Konference je pořádána pod záštitnou Ministerstva životního prostředí ČR. Na přípravách v České republice se podílí Svaz chladicí a klimatizační techniky a Společnost pro techniku prostředí. Mediálními partnery jsou EnviWeb, TZB-info a odborný časopis EKOlogie a společnost.

Konference je zaměřena na seznámení českých investorů s novými a nadcházejícími zákony EU, které budou mít dopad na průmyslové odvětví, odborníky i spotřebitele – od cílů energetické účinnosti přes přísná pravidla pro provozování klimatizačních a mrazicích zařízení až po cíle využití obnovitelných energií, které prosazují technologie jako tepelná čerpadla.

Konference je bez poplatku, mohou se jí však zúčastnit jen předem zaregistrovaní účastníci. Registrace probíhá  u společnosti PROveletrhy, která organizaci zajišťuje.

PROveletrhy s.r.o.

Umělecká 7, 170 00 Praha 7

Tel.: 220 511 974, fax: 220 511 975

e-mail: info@proveletrhy.cz

 

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí