zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Fanoušci mohou za odevzdaný starý elektrospotřebič získat permanentku

12.02.2009
Odpady
Fanoušci mohou za odevzdaný starý elektrospotřebič získat permanentku


HC Sparta Praha se připojila k ekologickému projektu Zelená firma

Fanoušci hokejového klubu Sparta Praha mají šanci získat zdarma roční permanentní vstupenky na domácí ligové zápasy extraligového týmu. Stačí, aby před utkáním s klubem HC Vítkovice Steel dne 17. února odevzdali před hlavním vchodem do TESLA ARENY do speciálně označeného kontejneru s logem společnosti REMA Systém jakýkoli vysloužilý elektrospotřebič. 
„Odevzdané elektrozařízení bude vstupenkou do soutěže o pět ročních permanentek na příští sezonu
a dárkové předměty.  Soutěžící dostane za každý odevzdaný kus jeden kupon a o druhé přestávce hokejového utkání se budou losovat výherci. Chceme touto cestou motivovat naše fanoušky k vstřícnému chování k životnímu prostředí“, sdělil Tomáš Klimíček z HC Sparta Praha. Diváci se
o soutěži mohou více dozvědět na webových stránkách klubu, v zápasovém bulletinu nebo během předchozího ligového utkání Sparty s Mladou Boleslaví.
Soutěž je společným počinem hokejového klubu a společnosti REMA Systém, která se zabývá sběrem a likvidací vysloužilých elektrospotřebičů.  HC Sparta Praha se rovněž zařadila do skupiny více než tří stovek tuzemských podniků, které se zapojily do projektu společnosti REMA Systém „Zelená firma“. „Jsme rádi, že kromě klasických firem se nám podařilo získat i špičkový sportovní klub,“ uvedl Petr Kubernát, marketingový ředitel společnosti REMA Systém.
Zelená firma je projekt určený ke sběru eletrozařízení  v podnicích a institucích.  Speciální sběrné boxy jsou instalovány přímo na frekventovaných pracovištích, kam může každý z domova zdarma donést staré drobné přístroje a vybité baterie. Společnosti, které se do projektu zapojují, získají zároveň zdarma od Rema Systému i ekologické poradenství.

Kontakt:
Ing. Tomáš Klimíček, HC Sparta Praha
Tel: 266 727 470, mobil: 774 007 857, e-mail: klimicek@hcsparta.cz

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí