zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Libor Dostál – Příroda, jak ji vidím já

12.04.2009
Příroda
Libor Dostál – Příroda, jak ji vidím já

Libor Dostál se fotografování věnuje od svých 12 let, kdy jeho prvním fotoaparátem byl Flexaret. V době studií se začal intenzivněji věnovat fotografování ptáků a zvěře.

Od 90. let objevuje možnosti digitální fotografie v zachycení krajiny a detailu. V současné době pořizuje své fotografie převážně fotoaparátem Canon EOS 350 D a objektivem Canon 70–300 IS. Nejoblíbenějšími tématy nadále zůstávají příroda a krajina ve své rozmanitosti. Kromě fotografií pravidelně publikuje populární i odborné texty s problematikou ochrany přírody a myslivosti.

Libor Dostál  je jablonecký rodák a Jizerským horám zůstal věrný dodnes. Po absolvování Střední lesnické technické školy v Trutnově pokračoval ve studiu Lesnické fakulty VŠZ v Brně, kde promoval v roce 1985. Od té doby prošel řadou funkcí ve svém oboru (pěstební mistr, technik, revírník). V současné době je inspektorem pro genetiku, pěstování a ochranu lesa na Krajském ředitelství LČR, s.p. v Liberci.

Výstavu si nenechte ujít v Galerii Zbečno, Zbečno 5 až do 3. července. A POZOR v květnovém čísle časopisu FotoVideo na vás čeká velký materiál plný krásných fotografií pana Libora Dostála, sypmaťáka z Jizerských hor.

Redakce FotoVideo

http://www.ifotovideo.cz/

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Chystané akce
ABF
8
2. 2018
8-10.2.2018 - Veletrh, výstava
Praha
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí