zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Tisíc korun od Alza.cz za příspěvek ekologii – šrotovné jinak

03.05.2009
Odpady
Tisíc korun od Alza.cz za příspěvek ekologii – šrotovné jinak
Společnost Alza.cz a.s. spustí v měsíci květnu kampaň na podporu ekologické likvidace nepotřebné elektroniky. Pokud zákazníci odevzdají na pobočce Alza.cz starou televizi, notebook nebo počítač, bude jim vyplacen při koupi nového zboží z této kategorie příspěvek ve výši 1000 Kč.

Alza.cz motivuje své zákazníky pomáhat životnímu prostředí. Proto v květnu odstartuje kampaň, kdy všichni kteří nakoupí novou televizi, notebook nebo počítač, mohou získat příspěvek 1000 Kč. Stačí aby na kterékoliv pobočce Alza.cz předali k ekologické likvidaci při koupi nového zboží z této kategorie starý výrobek. Získaný obnos mohou zákazníci použít buď na okamžitý nákup nového zboží nebo jim bude částka zaslána na bankovní účet. Odevzdaná stará elektronika bude roztříděna a následně ekologicky zlikvidována.

Společnost Alza.cz dlouhodobě podporuje projekty, jejichž cílem je zlepšení kvality života lidí. Kromě charitativních akcí se však chce rovněž soustředit i na propagaci ekologického chování občanů České republiky. Do uvedené kampaně bude společnost Alza.cz investovat miliony korun. "Jako lídr trhu chceme jít příkladem a v květnu odměnit všechny zákazníky, kteří svým odpovědným chováním přispějí k ekologické likvidaci odpadů," říká Jan Samko, marketingový ředitel Alza.cz. „Jsme mladý tým a záleží nám na tom, abychom po sobě nenechali dalším generacím spoušť,“ dodává Jan Samko.
Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Chystané akce
INISOFT s.r.o.
19
1. 2021
19.1.2021 - Seminář, školení
Liberec, hotel Centrum Babylon
INISOFT s.r.o.
20
1. 2021
20.1.2021 - Seminář, školení
Praha, hotel Globus
INISOFT s.r.o.
21
1. 2021
21.1.2021 - Seminář, školení
Olomouc, Clarion Congress
21
1. 2021
21.1.2021 - Seminář, školení
Hotel Globus
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí